Tax Care


Tax Care to pierwsza ogólnopolska sieć oferująca usługi w zakresie księgowości oraz doradztwa finansowego, specjalizująca się w obsłudze małych firm. Spółka funkcjonuje na rynku od 2009 roku.  Razem z Idea Bankiem tworzy grupę bankowo-księgową.


Spółka oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania wspierające ich w prowadzeniu działalności gospodarczej, co wpisuje się w misję całej Grupy Idea Banku. Głównym filarem oferty Tax Care są profesjonalne usługi księgowe. Obok tych usług klienci Tax Care mają też dostęp do wielu innych rozwiązań, wśród których można wymienić obsługę kadrowo-płacową, usługi windykacji i faktoringu, czy oferowane wspólnie z zewnętrzną kancelarią doradztwo prawne. Na szczególną uwagę w ofercie Tax Care zasługuje elektroniczna księga przychodów i rozchodów zintegrowana z kontem firmowym w Idea Banku – unikalne rozwiązanie do zarządzania finansami firmy, redukujące do minimum czynności związane z wykonywaniem płatności czy monitorowaniem wystawionych i otrzymanych faktur. Uzupełnieniem oferty Tax Care jest doradztwo finansowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Firma oferuje m.in. kredyty hipoteczne 25 banków.

 

Sieć dystrybucji Tax Care tworzy ponad 90 placówek zlokalizowanych w największych miastach Polski. Do dyspozycji klientów pozostaje tam 700 doradców oraz 250 księgowych.

 

http://www.taxcare.pl

Logo Tax Care