Idea Bank


Idea Bank powstał na bazie przejętego przez Getin Holding GMAC Banku jesienią 2010 roku. Początkowo bank funkcjonował wyłącznie w Internecie. W lipcu 2011 roku otwarto pierwsze oddziały stacjonarne, głównie w największych polskich miastach.
Idea Bank powstał z myślą o przedsiębiorcach, a swoją ofertę kieruje do małych i średnich firm. Powstanie marki dedykowanej polskim przedsiębiorcom ma ułatwić im funkcjonowanie na coraz bardziej konkurencyjnym i wciąż rozwijającym się rynku.


Idea Bank oferuje łatwy i szybki dostęp do większej liczby różnorodnych produktów bankowych – kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych.


Idea Bank zapewnia profesjonalną i kompleksową opiekę na każdym etapie zakładania i prowadzenia firmy –pomaga w wyborze biura księgowego, doradza przy wyborze rodzaju prowadzonej księgowości, założeniu konta firmowego oraz opiekuje się finansami przedsiębiorstwa. Wszystko to odbywa się w jednym miejscu. Usługa jednego okienka, łącząca funkcje wykonywane wcześniej przez kilka urzędów, cieszy się dużym powodzeniem wśród przedsiębiorców.

 

www.ideabank.pl

Idea Bank Logo